فهرست مطالب

درگاه پرداخت برای وب سایت

اگر وب سایت شما فروشگاهی باشد و محصولاتی را به صورت فیزیکی ارائه دهید. مجبور به اخذ درگاه پرداخت برای وب سایت خود هستید. درگاه های پرداخت به دو صورت مستقیم و واسطه موجود می باشند. که خوب تفاوت های اساسی و مهمی را با یک دیگر دارند. در درگاه های پرداخت مستقیم شما مجبور به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی برای وب سایت خود هستید. و به صورت کلی مراحل اخذ درگاه پرداخت مستقیم از درگاه پرداخت واسطه کمی سخت تر است. در گاه های پرداخت مستقیم به صورت اختصاصی بر روی وب سایت شما فعال می شوند و به صورت آنی تسویه حساب کرده و پول را برای شما به صورت لحظه ای ارسال می کنند. ما برای ثبت سفارش آنلاین در حوضه طراحی سایت نیشابور و پذیرفتن و ثبت سفارش مشتریان از درگاه پرداخت واسطه استفاده می کنیم.

طراحی سایت نیشابور - درگاه پرداخت برای وب سایت

کارمزد ها

درگاه های پرداخت مستقیم در هنگام پرداخت از شما مبلغی کسر نمی کنند اما درگاه های پرداخت واسطه مبلغی را به عنوان کارمزد از حساب شما کسر کرده. که خوب اگر بخواهیم مقایسه ای انجام دهیم که کدام یک از درگاه های پرداخت بهتر و قابل اعتماد تر هستند. دستمان بسته است زیرا نمی شود آنها را با یک دیگر مقایسه کرد زیرا از بابت کسر کارمزد قطعا درگاه های پرداخت مستقیم که چیزی از شما کسر نمی کنند خیلی بهتر از درگاه های پرداخت واسطه هستند همچنین از نظر واریز آنی هم در جایگاه بهتری نسبت به درگاه های پرداخت واسطه قرار دارند. اما نکته خیلی جالب در مورد درگاه های پرداخت واسطه این است که امکانات بسیار بیشتری را ارائه می دهند. همچنین از نظر پشتیبانی هم در جایگاه بهتری نسبت به درگاه های پرداخت مستقیم قرار دارند.

پیشنهاد شرکت المنتور دلتا به شما

اگر  کسب و کار شما فقط و فقط به یک وب سایت خلاصه نمی شود و در سوشیال مدیا های مختلف هم فعالیت گسترده دارید از درگاه پرداخت واسطه زرین پال استفاده کنید. که امکان دسترسی لینک های پرداخت را به پلتفرم های اجتماعی مانند اینستگرام،تویتر،فیسبوک،تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی می دهد. از این رو باید کارمزد و ماندگاری یک الی دوروزه پولتان را در این شرکت بپذیرد. و اما اگر کسب و کار شما فقط در یک وب سایت فعالیت دارد بهتر است که از درگاه پرداخت مستقیم استفاده کنید.

سازگاری با سیستم های مدیریت محتوا

امروزه پیش از 50 درصد وب سایت های موجود در گوگل برای مدیریت وب سایت خوشان از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس،جوملا،دروپال،اکسپرشن انجین و … استفاده می کنند. برای اتصال درگاه های پرداخت پلاگین هایی وجود دارد فرضا برای اخذ درگاه پرداخت مستقیم می توانید در مخزن وردپرس درگاه ووکامرس بانک مورد نظرتان مثال ملت یا ملی و … را جست و جو و نصب کنید و پس از نصب آن به بخش پیکربندی ووکامرس بروید و اطلاعات خواسته شده مانند ترمینال آیدی و رمز عبور را وارد کنید. درگاه های پرداخت واسطه هم دقیقا به همین روال کار می کنند مثال درگاه پرداخت زرین پال که در این حوضه پیشرو است افزونه ای را طراحی و ارائه داده اند به نام افزونه پرداخت امن زرین‌پال برای ووکامرس که با نصب و وارد نمودن کد مرچنت زرین پال می توانید درگاه مورد نظر خود را به ووکامرس اتصال دهید.

نویسنده

امیرعلی رحیم پور

امیرعلی رحیم پور

طراح سایت - متخصص سیستم مدیریت محتوا وردپرس - کارشناس سئو - مدرس - مدیر وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.