فهرست مطالب

سئو وب سایت

کلمه سئو یعنی بهینه سازی یک وب سایت برای موتور های جست و جو گوگل و سایر موتور ها این بهینه سازی در جهت افزایش rank  یا همان رتبه وب سایت در صفحات گوگل است. خوب اما چطوری یک وب سایت را سئو کنیم ؟ ببینید برای سئو یک وب سایت سه روش محتلف وجود دارد روش اول سئو کلاه سفید که در ایران کاربردی ندارد در این نوع سئو همه چی اصولی و طبق روال عادی خودش بدون هیچ گونه تقلبی صورت می گیرد روش دوم سئو کلاه خاکستری این روش رایج ترین نوع سئو محسوب می شود زیرا سئو کار به نحوهی تخلف می کند که گوگل بویی نبرد این تخلف ها شامل :

  • خرید ریپورتاژ قانونی
  • مقالات درونی با لینک دهی به صفحات لندنیگ پیچ
  • ساخت بلاگ
  • لینک سازی
  • تولید محتوا

و چندین روش دیگر شما برای سئو یک وب سایت باید کلمات کلیدی داشته باشید فرضا کلمه کلیدی مورد اهمیت برای من طراحی سایت نیشابور است. که با تمرکز بر روی آن وب سایت خودم را با این کلمه به 1 rank   یا همان رتبه اول می رسانم.  درروش سوم که به آن سئو کلاه سیاه گفته می شود می توانیم  بگوییم که این روش بدترین نوع سئو محسوب می شود و اصلا پایدار نیست اگر به فکر درآمد انبوه و ثابت هستید هیچ گاه به سمت این نوع سئو نروید. زیرا همه چیز به صورت موقت می باشد و بعد از مدتی گوگل وب سایت متخلف را شناسایی کرده و اصطلاحا آن را پنالتی می کند. روش های سئو کلاه سیاه شامل :

  • لینک سازی انبوه
  • استفاده از محتوا کپی
  • آسیب به وب سایت رقبا

و روش های زیاد دیگری که از آنها استفاده می شود.

طراحی سایت نیشابور - مقاله درونی 10

چه کلمه ای را سئو کنیم ؟

هر کاری که امروز شما مشغول به انجام دادنش هستید. یک کلمه کلیدی دارد فرضا در کار خودم کلماتی مانند طراحی سایت – طراحی سایت مشهد – طراحی سایت تهران – سئو تهران و … از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خوب این کلمات کلیدی حوضه کاری طراحی سایت است. اگر شما لباس فروشی یا فروشگاه لوازم خانگی  یا موبایل  فروشی و لپ تاپ فروشی و … دارید با سئو کلماتی مانند خرید لپ تاپ ایسر – خرید خورد کن برقی برند بوش و … میتوانید فروش فوق العاده ای داشته باشید برای پیدا کردن کلمه کلیدی ابزار هایی وجود دارد که سئوکاران با استفاده از آنها کلمات کلیدی پر جست و جو در حوضه کاری شما را اعلام می کنند 

کلمه کلیدی حوضه کاریتو برام ارسال کن.

روش های سئو

زمان می تواند روش های سئو کردن یک وب سایت را تغییر دهد زیرا گوگل به صورت مرتب در حال عوض کردن الگوریتم هایش است. در چندین سال پیش لینک سازی برای وب سایت از نظر گوگل خیلی پر اهمیت بود ولی امروزه بیشتر تمرکز گوگل بر محتوا و کیفیت محتوا یک وب سایت است. هرچند که لینک سازی هم اهمیت زیادی دارد ولی در زمان حال یک جمله وجود دارد content is king به معنا محتوا پادشاه است. در یک وب سایت محتوا آن مهم ترین بخش آن محسوب می شود زیرا جذابیت محتوا باعث جذب کاربران و ماندگاری آنها می شود. و این مسئله برای گوگل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است پس سعی کنید محتوا وب سایت را جدی بگیرید. زیرا اگر محتوا با کیفیت تولید کنید قطعا در صفحات گوگل جایگاهی خوبی را کسب خواهید کرد اما از سایر مباحث هم غافل نشوید. مباحثی مانند لینک سازی قانونی و اصولی مانند خرید ریپورتاژ ها و… زیرا هنورم هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند ولی نه مثل سابق که شما برای  rank  بهتر مجبور به خرید لینک های زیادی برای وب سایت تان بودید.

 

طراحی سایت نیشابور - درونی سئو 1

نویسنده

امیرعلی رحیم پور

امیرعلی رحیم پور

طراح سایت - متخصص سیستم مدیریت محتوا وردپرس - کارشناس سئو - مدرس - مدیر وب سایت

شبکه های اجتماعی ما

اشتراک گذاری مقاله

WhatsApp
Telegram
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.