فهرست مطالب

اهمیت سئو - سئو نیشابور

اگر شما میلیون ها تومان هزینه کنید و یک وب سایت با زیرساخت قدرتمند و دیزاین شیک را پیاده سازی کنید. اما در روز ورودی از آن نداشته باشید عملا آن وب سایت بی فایده بوده است. برای افزایش رنک سایت و در نتیجه افزایش بازدید وب سایت شما باید آن وب سایت را بهینه سازی یا اصطلاحا سئو کنید. منظور از کلمه سئو بهینه سازی یک وب سایت برای موتور های جست و جو گوگل است. فرضا شما فعال درهر حوضه کاری که باشید. یک یا چند کلمه کلیدی دارید. شخصا که در حوضه طراحی سایت نیشابور و سایر شهر ها مشغول به فعالیت هستم. کلمات کلیدی در حوضه کاری خودم دارم. کلماتی مانند طراحی سایت – طراحی سایت تهران – طراحی سایت مشهد و … که با سئو این کلمات وب سایت خود را سطر نشین صفحات گوگل می کنم. طبق آمار و اسناد سه وب سایت اول صفحه یک گوگل بیشترین میزان ورودی را دارند.

طراحی سایت نیشابور - اهمیت سئو 1

چطوری وب سایتمان را سئو کنیم ؟

سئو و بهینه سازی یک وب سایت نیاز به تخصص و وقت بسیار زیادی دارد.  زیرا سئو یک وب سایت یک شبه اتفاق نمی افتد. و باید حداقل تا سه ماه بر روی آن کار شود. خوب خیلی مبحث را تخصصی نکنیم. و بریم سراغ کلمه سئو و انواع آن در بالا که با کلمه سئو آشنا شدید سئو به صورت کلی به سه روش پیاده سازی می شود

 • سئو کلاه سیاه
 • سئو کلاه خاکستری
 • سئو کلاه سفید

که قبلا آنها را کاملا بررسی کردیم اگر هم تمایل به خواندن دوباره آن دارید در آرشیو مقالات قرار داده شده است. از سه نوع سئو که در بالا نام برده ایم بهترین آنها برای شما سئو کلاه خاکستری است زیرا دو نوع دیگر کاربرد چندانی ندارند و اصلا پایدار نیستن به همین دلیل 70 درصد وب سایت ها از سئو کلاه خاکستری استفاده می کنند. خوب  این سئو شامل چه تکنیک ها و ترفند هایی می شود ؟ در ادامه به آنها می پردازیم.

طراحی سایت نیشابور - اهمیت سئو - 2 یک

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری محبوب ترین نوع سئو می باشد. حداقل در ایران به این صورت است. برای سئو اصولی یک وب سایت و بالا بردن رنک آن در گوگل شما به عنوان یک سئو کار وظایفی دارید این وظایف شامل :

 • انتشار مرتب مقالات آموزشی مرتبط به حوضه کاری کارفرما
 • بک لینک سازی هدفمند و اصولی
 • تولید محتوا یونیک (غیر کپی) حداقل 1000 کلمه در روز
 • اعمال سئو داخلی (on page seo)
 • اعمال سئو خارجی (off page seo)
 • انالیز رقبا
 • گزارش گیری هفتگی برای کارفرما
 • خرید ریپورتاژ آگهی
طراحی سایت نیشابور - سئو کلاه خاکستری یک

هزینه های سئو

خوب هزینه سئو یک وب سایت با توجه به سختی کلمه آن مشخص می شود. به عنوان مثال کلمه طراحی سایت  خیلی پر سرچ تر از کلمه طراحی سایت نیشابور یا فرضا طراحی سایت در مشهد است زیرا دیگر محدود به یک شهر نمی باشد و سئو این کلمه بسیار سخت تر است. اما با توجه به برخی آمار ها هزینه استخدام یک سئوکار بسته به تخصص و رزومه آن دارد. اما شما ساعتی 30 الی 300 هزار تومان باید برای آن در نظر بگیرید این عدد بسیار ناپایدار است و ممکن است بسیار بالا تر باشد. خوب اگر قصد داری وب سایت تو سئو کنید ما در تیم المنتور دلتا خدمات سئو و پشتیبانی آن را نه به قیمت پایین اما به قیمت منصفانه ارائه می دهیم و تا رشد 100 درصدی وب سایت شما در کنار شما هستیم.  برای دریافت اطلاعات بیشتر شمارتو در فرم زیر ارسال کن تا کارشناسان واحد سئو و پشتیبانی در کمتر از چند دقیقه با شما ارتباط بگیرند. همچنین می توانند کلمات پر سرچ حوضه کاری  تو بهت بگن و از طریق اونا هزینه سئو را اعلام کنند. اگر قصد طراحی یک وب سایت داری بازم روی ما حساب کن 🙂

موفق و رنک اول باشید.

نویسنده

امیرعلی رحیم پور

امیرعلی رحیم پور

طراح سایت - متخصص سیستم مدیریت محتوا وردپرس - کارشناس سئو - مدرس - مدیر وب سایت

شبکه های اجتماعی ما

اشتراک گذاری مقاله

WhatsApp
Telegram
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.