فهرست مطالب

لپ تاپ مناسب طراحی سایت

حوضه ای کاری طراحی وب سایت چندین سالی است که در ایران رونق گرفته است. به همین دلیل افراد زیادی به سمت این کار جذب شده اند. یکی از نیاز ها اولیه این شغل داشتن لپ تاپ مناسب این کار است. اگر شما بخواهید طراح وب سایت شوید. فقط به چند نرم افزار نیاز دارید نرم افزار هایی مانند گوگل کروم – فتوشاپ – افترافکت – Adobe xd و چندین نرم افزار دیگر  طراحی وب سایت درجات مختلفی دارد. به همین دلیل اگر در ابتدا کار هستید یک لپ تاپ ساده پنچ الی ده میلیون تومانی کار شما را راه می اندازد زیرا در ابتدا شما نیاز به استارت کردن نرم افزار های گرافیکی سنگین یا نرم افزار های IDE  مانند visual studio و android studio  و سایر نرم افزار هایی که سخت افزار قدرتمندی میخواهند نیست.

طراحی سایت نیشابور - سخت افزار

سخت افزار های مورد نیاز

خوب سوال اصلی شاید این باشد که چه سخت افزاری مناسب کار طراحی وب سایت است. سخت افزار به صورت کلی به چند بخش تقسیم می شود این دسته ها شامل :

  • پردازنده یا همان cpu
  • رم یا همان ram
  • کارت گرافیک
  • مادربرد

در کنار این چهار مورد صفحه نمایش لپ تاپ و وزن و ابعاد آن بسیار مهم است شاید شما مجبور باشید ساعت ها پای لپ تاپ باشید یا آن را در مسیر های زیادی حمل کنید. خوب فرض میکنیم که شما یک طراح وب سایت وردپرسی در سطح مهارتی مبتدی تا متوسط هستید. برای شما یک لپ تاپ با پردازنده intel core i5 7200u یا intel core i3 6006u کار شما را راه می اندازد. در کنار هر کدام از این دو پردازنده یک ram  با حداقل ظرفیت 8 گیگابایت DDR4  یا DDR3 کافی است. و کارت گرافیک شما  می تواند یک nvidia geforce 940mx یا یک میان رده از خانواده NVIDIA  باشد.

صفحه نمایش انواع لپ تاپ

لپ تاپ ها کیفیت صفحه نمایش های گوناگونی دارند. به صورت کلی این صفحه نمایش ها به چهار دسته تقسیم می شوند این دسته ها شامل :

  1. DVD (720*480)
  2. HD 720 P(1280*720)
  3. FULL HD (1920 *1080)
  4. ULTRA HD 4K (3840 * 2160)

اگر قصد خرید لپ تاپ دارید کیفیت صفحه نمایش را جدی بگرید زیرا این وسیله قراره وسیله کار شما باشد. یکی از متداول ترین سوالات درباره صفحه نمایش ها لمسی یا غیر لمسی بودن آن است. که در مقاله دیگر به صورت تخصصی آن را بررسی می کنیم. وزن و ابعاد یک لپ تاپ باید طوری باشد که حمل و نقل آن بسیار راحت و آسان  باشد. لپ تاپ های 15 اینچی با وزن معادل دو کیلوگرم بسیار ایده آل هستند.

نویسنده

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوا

هدف وب سایت ما ارائه بهترین محتوا خدمات به شما است.

شبکه های اجتماعی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.