فهرست مطالب

هاست ورد پرسی

به صورت جامع ما در دنیای وب چیزی به نام هاست وردپرسی نداریم و این تنها یک شعار تبلیغاتی است. که توسط شرکت های ارائه دهنده سرویس هاست و سرور باب شده بود. البته این به معنا کلاه برداری از شما نیست. هاست های وردپرسی سازگاری بیشتری با وب سایت هایی که از وردپرس برای طراحی یا مدیریت محتوا وب سایت استفاده می کنند دارد. و به قولی برای این وب سایت ها بهینه سازی و پیکربندی شده اند اما نکته مهم و قابل توجه اینجاست که تمام شرکت ها این پیکربندی را انجام نمی دهند یا کمی کم لطفی می کنند. شخصا که حدود دو سال است در بازار طراحی سایت در نیشابور فعال هستم برای بعضی از وب سایت ها از هاست وردپرسی استفاده می کنم.

طراحی سایت در نیشابور - المنتور دلتا یک

تجربه شخصی استفاده از هاست وردپرسی

صادقانه بگویم هاست های وردپرسی در مقایسه با هاست لینوکس یا هاست ویندوز سرعت بسیار بالاتری دارد. و اگر قصد سئو و بهینه سازی وب سایت وردپرسی را دارید حتما از هاست وردپرسی استفاده کنید. همان طور که میدانید سرعت یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتور های سئو می باشد. استفاده از این نوع هاست یکی از بهترین روش ها برای افزایش سرعت وب سایت های وردپرسی است  اگر بخواهیم جمع بندی کنیم به صورت جامع هاست های وردپرسی مزایای زیر را دارند این مزایا شامل :

  • سرعت بالا
  • امنیت بالا
  • بروز بودن نرم افزار
  • عملکرد بهتر
  • گواهینامه ssl رایگان

پنچ مزایای ذکر شده در بالا اصلی ترین مزایای هستند که یک هاست وردپرسی دارد. امنیت بالا یکی از اصلی ترین دلایلی است که شما را وسوسه می کند که  سرویس خود را انتقال دهید به هاست وردپرسی این نوع هاست در مقابل حملات سایبری مقاوم تر از هاست های دیگر هستند. و پروتکل های امنیتی وب سایت شما را در مقابل حملات گسترده محافظت می کند.

سازگاری با افزونه

شاید بارها شده است که با نصب یک افزونه روی وردپرس وب سایت دچار اختلال شود و یکی از ارور های ذکر شده در زیر را نمایش دهد.

  • 400 Bad File Request
  • 404 File Not Found
  • 500 Internal Error
  • 501 Not Implemented

و چندین خطای مربتط به هاست را به شما نمایش بدهد. در هاست های وردپرسی این موضوع کمتر به چشم می آید. ولی این موضوع وجود دارد و یک امر طبیعی است فقط میزان و تعداد دفعات آن مهم می باشد.

مقایسه قیمت هاست وردپرسی با سایر هاست ها

خوب قطعا قیمت این هاست بالاتر از هاست های لینوکس و ویندوز است  زیرا پشتیبانی سفارشی دارد و از هر نظر بهتر است. اما این تفاوت قیمت چقدر است ؟

شما برای اجاره یک هاست لینوکس یا ویندوز در سال حداکثر 700 الی 900 هزار تومان هزینه می کنید. اما برای خرید هاست وردپرسی مبلغی معادل  19.000.000

میلیون ریال را باید در نظر بگیرید. که به نظر من ارزش دارد زیرا خیلی از مشکلاتی که هاست های دیگر دارند را خیلی کم می بینید. پس پیشنهاد می شود که اگر از وردپرس استفاده می کنید حتما برای میزبانی وب سایت خودتان از هاست وردپرسی استفاده کنید.

کلام آخر

یک وب سایت می تواند منبع درآمد ثابت و غنی برای شما باشد پس کمی هزینه برای آن خیلی چیز زیادی نیست زیرا ممکن است یک وب سایت ساعت ها ماه ها یا سال ها زمان و انرژی شما را برای بهبود و توسعه بگیرد به همین دلیل در  نگهداری و حفظ آن باید هوشیار بود زیرا در دنیای وب امنیت چندانی وجود ندارد و ممکن است کسب و کار شما یک شبه نابود شود برای جلوگیری از این موضوع ابتدا سعی داشته باشید شرکت هاستینگ خوب و با تجربه ای را برای میزبانی وب سایت خودتان پیدا کنید پیشنهاد من شرکت ایران سرور می باشد و در مرحله دوم از هاست وردپرسی برای وب سایت خودتان استفاده کنید.

 

نویسنده

تیم تولید محتوا المنتور دلتا

تیم تولید محتوا المنتور دلتا

هدف ما گسترش سطح آگاهی شما از طراحی وب سایت وسایر مسایل مرتبط است.

شبکه های اجتماعی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.