فهرست مطالب

کلمه کلید چیست ؟

کلمه کلیدی (Keywords) کلمه ای است که خبر از کلیات محتوای شما به کاربران می دهد. در حوضه سئو و بهینه سازی انتخاب کلمه کلیدی از اهمیت بالایی برخوردار است. راه های زیادی برای تشخیص کلمه کلیدی مناسب در دنیا وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم. اما سوال مهم اینجاست که چرا کلمات کلیدی مهم هستند ؟ شخصا که در حوضه طراحی سایت نیشابور فعالیت می کنم. چند کلمه کلیدی مهم در حوضه کاری خودم دارم مثالا طراحی سایت تهران،طراحی وب سایت،طراحی سایت مشهد و… برای اینکه وب سایت من در هنگام سرچ این کلمات در رتبه قابل قبولی باشد. اصطلاحا باید وب سایت خودم را برای موتور های جست وجو با این کلمات بهینه سازی کنم.

طراحی سایت نیشابور - کلمه کلیدی چیست ؟

افزایش ترافیک

کلمات کلیدی مهم هستند زیرا کاربران ما را در سریع ترین حالت ممکن به خدمات یا محصول مورد نظرشان می رسانند. و همین امر باعث افزایش چشم گیر ترافیک وب سایت می شود. هدف همه افراد فعال در گوگل افزایش ترافیک وب سایتشان می باشد که این کار تنها با انتخاب درست یک کلمه کلیدی مرتبط با حوضه کاری و سئو و بهینه سازی آن اتفاق می افتد. فرضا کلمه کلیدی خرید لپ تاپ به صورت عجیبی در گوگل جست و جو می شود و اگر وب سایت شما در رتبه اول یا دوم باشد قطعا ورودی کاربران شما در روز بسیار بالا می رود. و در نتیجه فروش شما افزایش پیدا می کند. اما به یاد داشته باشید که سئو فروش نیست و پارامتر های مهم دیگری را باید رعایت کنید.

طراحی سایت نیشابور - بالا بردن ترافیک وب سایت

پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب

ابزار های متنوع و بسیار زیادی این کار را انجام می دهند اما یک وب سایت وجود دارد به نام google trend که به شما امکان دیدن سرچ یک کلمه در روز را می دهد. شما با وارد کردن یک کلمه مانند خرید لپ تاپ میتوانید آمار سرچ این کلمه در ایران و شهرستان هایی که بیشترین میزان جست و جو را داشته اند مشاهده و آنالیز کنید. همچنین به شما امکان مقایسه دو کلمه را با یک دیگر می دهد. فرضا کلمه طراحی سایت اصفهان و طراحی سایت تهران را با یک دیگر از نظر میزان سرچ در روز مورد بررسی قرار دهید.

طراحی سایت در نیشابور - پیدا کردن کلمه کلیدی

کلام آخر

به یاد داشته باشید که انتخاب یک کلمه کلیدی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا باید کلمه ای انتخاب شود که در شرط اول ارتباط موضوعی آن با سایت شما بالا باشد. و در شرط دوم میزان سرچ آن در روز هم قابل قبول باشد. خوب امیدوارم که توانسته باشیم چکیده ای از این موضوع را به شما رسانده باشیم اگر نیاز به مشاوره در این زمینه داشتی از طریق فرم زیر مشخصات تو ارسال کن کارشناسان ما تا دقایقی بعد باهات ارتباط می گیرند.

نویسنده

امیرعلی رحیم پور

امیرعلی رحیم پور

طراح سایت - متخصص سیستم مدیریت محتوا وردپرس - کارشناس سئو - مدرس - مدیر وب سایت

شبکه های اجتماعی ما

اشتراک گذاری مقاله
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Facebook
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.