المنتور دلتا

تیم المنتور دلتا با تجربه بالا در امر طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت ها شروع به ارائه خدمات طراحی سایت و آموزش طراح سایت کرده است. ما با اشتراک گذاشتن اطلاعات خودمان با شما سعی میکنیم تا مردم را بیشتر از قبل با تکنولوژی های بروز آشنا کنیم.

المنتور دلتا - المنتور دلتا 2

دوره های آموزشی

مشاوره قبل خرید

ثبت نام دوره مقدماتی آموزش وردپرس

آموزش مقدماتی طراحی سایت مقدماتی شامل : 

  • آموزش صفر تا صد وردپرس
  • آموزش نصب و راه اندازی وردپرس
  • آموزش مباحث فنی و امنیتی 
  • آموزش مقدماتی ووکامرس
  • آموزش مباحث پایه سئو 

آموزش طراحی سایت با وردپرس

آموزش صفر تا صد وردپرس به صورت پروژه محور – آموزش سامانه ووکامرس – آموزش صفر تا صد صفحه ساز المنتور – آموزش سئو داخلی و خارجی  — همان طور که میدانید ورد پرس یکی از مهارت های پول ساز در دنیای امروز و جهان پیش روی ما است. ما در بستر تیم طراحی سایت المنتور دلتا خدمات آموزش طراحی سایت و سئو را هم ارائه می دهیم.

آموزش های بیشتر المنتور

برای آشنایی بیشتر با صفحه ساز المنتور و آشنایی با آلمان ها -طراحی – ریسپانسیو کردن صفحات – کد نویسی و سایر موارد به صفحه آموزش المنتور مراجعه کنید.

المنتور

همان طور که میدانیم وردپرس از سال 2003 فعالیت خودش را آغاز کرد ورد پرس که یک سیستم مدیریت محتوا با نام انگلیسی cms بود کاملا به صورت رایگان و متن باز (open source) در اختیار عموم گذاشته شد در ابتدا افزونه ای به نام ویژوال کامپوزر کار طراحی صفحات را انجام میداد اما رفته رفته تکنولوژی آن بسیار ضعیف و قدیمی شد در همین حال افزونه صفحه ساز دیگری با نام المنتور (elementor) به دنیا معرفی شد. که در دو نسخه elementor و elementor pro  شروع به فعالیت کرد. همان طور که میدانید نسخه elementor رایگان اما نسخه elementor pro به صورت خصوصی و پولی منتشر شد. المنتور یک صفحه ساز فوق العاده پیشرفته تر از ویژال بود که سرصدای بسیاری در حوضه طراحی سایت داشت زیرا بسیار هوشمند و ساده بود. در همان سال های ابتدایی نصب المنتور به پیش از پنچ میلیون رسید و توانست تقریبا دنیای وب را احاطه کند. زیرا یک سیستم کامل طراحی با قابلیت های بیشماری بود که هر طراح سایت یا مدیر یک وب سایت را به سمت خودش می کشاند.

آموزش طراحی سایت نیشابور برند المنتور دلتا 12

چرا طراحی سایت یاد بگیریم ؟

همان طور که میدانید طراحی سایت یک کار با پرستیژ کاری بالا و درآمد متغیر می باشد. درآمد این کار وابسته به نوع خدمات و سطح مهارت شما تعیین می شود. هرچقدر مهارت بالا تری داشته باشید نمونه کار های قویی تر و حرفه ای تر را دارید. و در نتیجه مشتریان بیشتری تمایل به همکاری با شما را دارند. طراحی سایت یکی از ده شغل برتر آینده محسوب می شود.زیرا هنوز بسیار جای پیشرفت و توسعه دارد. از این رو یادگیری این حرفه ای پول ساز خیلی هم کار سختی نیست و نیاز به کمی پشتکار و آموزش صحیح دارد.

 

آموزش طراحی سایت نیشابور - المنتور دلتا 1

سوال های متداول

دوره جامع طراحی سایت شامل آموزش صفر تا صد وردپرس – آموزش المنتور – آموزش نکات فنی – آموزش سئو داخلی و خارجی = 15 جلسه 

محل برگذازی شرکت تیز صفحه گستران کارا به آدرس : خراسان رضوی – نیشابور – خیابان شهید جعفری (ایستگاه) – روبرو شورای حل اختلاف – ساختمان وکالت – طبقه پایین – واحد طراحی سایت و سئو 

تایم هر جلسه یک ساعت و نیم در روز های زوج و فرد در شیفت صبح و بعد از ظهر 

مقالات
طراحی سایت نیشابور مقاله درونی ووکامرس شاخص 1
المنتور دلتا

ووکامرس

ووکامرس فهرست مطالب ووکامرس (woocommerce)  یک پلاگین یا افزونه متن باز (open source)  سامانه مدیریت محتوا ورد پرس است.که امروز تجارت های گوناگونی از بزرگ

ادامه مطلب »